Відставка Степанова, Петрашка та Криклія: у Зеленського пояснили причини

Відставка Степанова, Петрашка та Криклія: у Зеленського пояснили причини
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Верховна Рада на цьому тижні розгляне питання звільнення трьох міністрів – Владислава Криклія (інфраструктури), Ігоря Петрашка (економіки) і Максима Степанова (охорони здоров’я).

Як прокоментувала РБК-Україна заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук, депутати не бачили жодних проривних ідей від Петрашка, які необхідні для зміцнення економіки. Замість нього можуть призначити нинішнього главу Державної податкової служби Олексія Любченка.

Loading...

Вона зазначила, що Криклій та Петрашко працювали під час пандемії і економічного падіння і у фракції однозначно вдячні їм. Однак Кравчук вважає, що зараз потрібно зробити акцент на економічному зростанні:

“Для цього потрібні не просто менеджери в конкретній сфері. Логічно, що на ці посади запрошують людей, які вже зарекомендували себе. Кубрак і Любченко повинні стати посиленням урядової команди”.

Кравчук також додала, що більшість членів профільного комітету виступають за відставку Степанова, який на думку прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, недопрацював.

Напередодні голова фракції “Слуги народу” Давид Арахамія припустив , що посаду Степанова може зайняти його заступник Віктор Ляшко.

Як повідомлялося раніше, Україна лідирує по добовій смертності від COVID-19 в Європі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...