Замість того, щоб скористатися досвідом, зв’язками та ідеями Медведчука, Зеленський робить усе, щоб ізолювати лідера опозиції

Автор Желізняк Олександр в Новини

Україна могла стати першою країною Європи, яка перемогла коронавірус. В Україні могли б бути найдоступніші тарифи, на Донбасі мав настати мир, а всі утримувані особи вже могли повернутися додому. Натомість Україна стала першою і єдиною країною Європи, де суд за вказівкою президента і фейковими справами намагається посадити до в’язниці лідера найбільшої опозиційної партії.

Першим на конвеєр політичної розправи потрапив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук. Чи не вперше влада намагається позбавити свободи людини за державну позицію, за принциповість і незмінність своїх поглядів. Але найбільше Зеленського дратує те, що Медведчук в опозиції робить більше для України, ніж колишній комік на посаді президента.

Loading...

І замість того, щоб скористатися досвідом, зв’язками та ідеями Медведчука, Зеленський робить усе, щоб ізолювати лідера опозиції. І ціна для Зеленського не має значення. Навіть якщо це життя українців, які віддали за нього свої голоси. Серед 50 тис. українців, які померли через те, що Зеленський заборонив виробляти російську вакцину “Супутник V”, були й ті, хто за нього проголосував.

 

Зеленського це не зупинило – він не міг допустити, щоб вакцина, про виробництво якої домовився Медведчук, рятувала життя українців. Зеленський зробив все, щоб не реалізувати корисні для країни ідеї Віктора Медведчука, які повинні були піти на благо народу. Через те, що такі рішення не було реалізовано, це нашкодило Україні.

Трагічний приклад – ситуація на Донбасі. Попри те, що мирний план і ідеї Медведчука підтримали світові лідери і парламентарії країн “нормандської четвірки”, Зеленський удавав, що на сході просто не стріляють і там не гинуть люди. За два роки Зеленський продемонстрував всьому світу свою дипломатичну обмеженість і нездатність вести переговори і захищати інтереси країни. А винен у цьому, на його думку, Віктор Медведчук. Акторові, який грає роль президента, дуже подобається знімати відеоролики на Донбасі – він у військовій формі, в шоломі представляє головнокомандувача і тішить своє чоловіче его.

Однак перешкоджає майже 4 місяці поверненню 4 утримуваних на непідконтрольних територіях жінок. А все тільки тому, що їх може повернути Віктор Медведчук.

Коли Зеленський ще був кандидатом у президенти і записував відео в туалеті, на пляжі і з лопатою, шмигав носом і розповідав, що він нікому нічого не винен, Медведчук домовився з урядом Росії і “Газпромом” про знижку на газ у 25%. Зеленський досі не скористався цією знижкою – бо нехай українці краще замерзнуть і стануть ще біднішими, ніж Зеленський скористається допомогою Медведчука. Більшу частину свого президентського терміну Зеленський витратив на боротьбу з Медведчуком.

 

І цьому є пояснення – Зеленський боїться всіх, хто розумніший, професійніший і досвідченіший за нього, і боїться, що Віктор Медведчук розв’яже проблеми, про які Зеленський здатний знімати тільки відеоролики. Зеленський боїться втратити рейтинг, тому що мріє залишитися на другий термін. Другий термін йому потрібен для того, щоб уникнути відповідальності за корупцію і брати хабарі з олігархів замість того, щоб з ними боротися.

А що буде з країною, українцями і Донбасом, для нього не має значення. Головне – кортеж, державна дача й оточення з підлабузників. Але ані Зеленський, ані його поплічники не здатні вплинути на принципову позицію Віктора Медведчука. Саме проукраїнська позиція Медведчука заважає Зеленському перетворити Україну на “95-й Квартал”. Тому він вирішив тиснути на лідера опозиції, щоб змусити його піти з політики і виїхати з країни. Але Медведчук жодного разу і за жодних обставин не змінював своєї позиції і погляди протягом десятиліть політичної кар’єри. Медведчук не поїхав сьогодні з країни, як про це мріяв Зеленський, а прийшов на мотивований суд і заявив, що, попри переслідування, він залишиться в країні, тому що повинен боротися за мир і гідне життя для мільйонів українців, попри політичну розправу над опозицією.

Медведчук під час засідання суду розбиває вщент всі звинувачення, доводить абсурдність звинувачень і навіть у залі суду говорить про те, що не підтримує політичний курс чинної української влади. І це ще раз доводить, що за жодних обставин він не поступиться своїми поглядами і принципами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...