Буде аномальна погода: синоптик дав прогноз на літо в Україні

Погода в Україні влітку змусить українців адаптуватися

Буде аномальна погода: синоптик дав прогноз на літо в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Погода в Україні влітку 2021 року буде дуже спекотною.

Loading...

У цьому впевнений директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У той же час синоптик впевнений, що аномально спекотне літо в Україні – не тимчасове явище. З таким станом речей українцям, за його словами, доведеться змиритися.

Справа в тому, що спекотне літо, як і безсніжні зими – це наслідок незворотних змін клімату. Кульбіда радить українцям звикати і готуватися до задушливого літа.

Так, влітку минулого року було зафіксовано підвищення середньої температури на 2 градуси. Не виключено, що прийдешнє літо зможе встановити свої рекорди.

Крім того, синоптик стверджує, що холодних зим в Україні вже не буде, так само як і снігових. Опади будуть, але при високій температурі сніговий покрив навіть не встигне утворитися.

“Літо у нас завжди буде спекотним”, – сказав Кульбіда, порадивши почати звикати до таких прогнозів погоди.

Крім цього народний синоптик Назарій Данилюк переконаний, що влітку 2021 року спека і задуха буде змінюватися сильними ураганами і зливами.

Відзначимо, що спекотне літо цього року швидше за порадує, ніж засмутить, адже багато вчених вважають, що епідемію коронавируса в Україні зможе зупинити тільки спекотне літо.

Також відзначимо, що за прогнозами синоптиків, в 2021 році весна очікується з нетиповою для цієї пори року погодою в квітні синоптики прогнозують заморозки, а в травні прийде літня спека.

Джерело: Народна Правда
загрузка...