Ізраїль зазнав обстрілу з боку Лівану

Ізраїль зазнав обстрілу з боку Лівану
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Ліван увечері 17 травня спробував обстріляти територію Ізраїлю ракетами. Всього було випущено шість ракет, тільки одна досягла мети.

Loading...

ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю) в свою чергу наголосив, що відкрив у відповідь вогонь: “Тільки що з Лівану було випущено 6 ракет в напрямку північного Ізраїлю, усі впали всередині Лівану. У відповідь наші артилерійські сили обстрілювали джерела запусків”.

ЗМІ повідомляють, що це не перша провокація Лівану під час нинішнього палестино-ізраїльського загострення. 13 травня звідти вже відкривали вогонь в бік Ізраїлю, були нанесені ракетні удари по ізраїльських містах.

Що відбувається в Ізраїлі зараз

ЦАХАЛ з 11 травня продовжує антитерористичну операцію “Страж стін” ( “Шомер а-Хомот”) в секторі Газа. У сектора Газа повідомляли про 210 убитих і понад 1400 поранених. Крім того, з початку заворушень і військового протистояння загинули 11 ізраїльтян, 309 постраждали.

Увечері 17 травня під обстріл потрапив Сдерот. Було зафіксовано пряме попадання трьох ракет, одна з яких потрапила в дитячий сад. Обійшлося без жертв.

ЦАХАЛ повідомляє, що з 19-ї години 17 травня до 7 ранку 18 травня з сектора Газа були зафіксовані пуски приблизно 90 ракет, не менше 20 з них впали на території самого сектора.

Система ПРО “Залізний купол” перехоплює снаряди, які летять на житлові райони. За даними ЗМІ, ракетні установки ХАМАС націлені на поразку міст на півдні і в центрі Ізраїлю. Вранці 18 травня з сектора відновився ракетний обстріл півдня країни – міст Нетівот, Шаар ха-Негев, Сдот-Негев.

За повідомленням ЦАХАЛ, з вечора напередодні до ранку 18 травня на території сектора Газа були атаковані приблизно 65 цілей.

Як повідомлялося раніше, Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) спільно з Загальною службою безпеки (ШАБАК) ліквідувала командира північного округу «Бригад Аль-Кудсу», який входить в військове крило “Ісламського джихаду”, Хусам Абу Арбіден в секторі Газа.

Також повідомлялося про те, що ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю) в ніч на 17 травня завдала нових ударів по всьому сектору Газа. Протягом декількох годин обстрілювали будинки 9 командирів палестинського ісламістського руху ХАМАС.

Джерело: Народна Правда