У Житомирі затримали кіборга ДАП, якого планують видати РФ: що про це відомо

У Житомирі затримали кіборга ДАП, якого планують видати РФ: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Житомирі поліція затримала добровольця “Правого сектору” Леоніда Чемоданова ( “Зеленого”), який воював на окупованому Донбасі і в донецькому аеропорту. Його нібито мають намір екстрадувати до Росії, громадянином якої він є.

Подробиці інциденту розповів адвокат Віталій Коломієць на своїй сторінці в Facebook.

“Зелений” з літа 2014 на війні в складі ДУК ПС, отримав поранення в ДАП. В Житомирі не чули про прямому заборону екстрадиції ветеранів в РФ і її держави-сателіти “, – пише адвокат

За його словами, в РФ є заочне рішення 2009 року щодо ув’язнення Чемоданова на п’ять років. Крім того, йому інкримінують в’їзд в Україну 11 років тому за іншими документами.

Раніше повідомлялося, що Чемоданов є уродженцем Псковської області РФ, проте він вже давно переїхав в Україну.

“До переїзду в Україні не бував. І, чесно кажучи, думав, що їду в цю країну тільки на час … Але я полюбив Україну. Тут є дух свободи, є взаєморозуміння і людська підтримка, є доброта. Я згоден з героєм фільму “В бой идут одни “старики”, запам’ятав вираз звідти про Україну:” … Тут і повітря інше, і дихається по-іншому”. Україна і Росія – це не просто дві різні країни. Це дві різні планети. І я вважаю Україну просто своєю батьківщиною. Мені дуже подобається тут жити”, – говорив Чемоданов.

“Коли почалися бойові дії на сході, я вирішив йти захищати свою батьківщину. Тому що я – чоловік. Кожен чоловік повинен захищати свій будинок, якщо нападають вороги. Навіть якщо ці вороги – його колишні співгромадяни. Я – противник путінського режиму”, -підкреслив він.

Як ми вже розповідали раніше, в «ДНР» збираються виявляти і приймати в свою власність «безгоспну нерухомість» . Це стосується і майна тих, хто покинув регіон в 2014 році після початку бойових дій і з тих пір туди не повертався.

Нагадаємо, нещодавно відомий журналіст розповів всю правду про життя в окупованому Донецьку.

Джерело: Народна Правда