З’явилися цікаві деталі про жінку, яка викинула свій український паспорт – фото

З’явилися цікаві деталі про жінку, яка викинула свій український паспорт – фото
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Відео з жінкою з Харківської області, яка викинула свій паспорт, через те, що її з дітьми не пустили на рейс до Стамбула, викликало великий резонанс серед українців.

Нагадаємо, в опублікованому ролику розгнівана жінка лається на Україну, її приклад наслідують діти, а також вони кидаються своїми українськими паспортами.

Loading...

У мережі вже вирахували Instagram українки (instagram.com/chmulyova) – вона родом з Дружківки Донецької області. Правда, через короткий час, жінка закрила свій аккаунт.

З’ясувалося та ім’я скандальної мами двох дітей. Її звуть Людмила Чмулева.

З’явилися цікаві деталі про жінку, яка викинула свій український паспорт – фото

Так, активіст Владислав Шевчук відреагував на дії українки в своєму пості. Він упевнений, що вона ще буде вибачатися.

“На відео – розгнівана через проблеми з вильотом в Стамбул туристка, яка показово викинула український закордонний паспорт, це ж повторили і її діти. Упевнений, що незабаром вона буде вибачатися за свій ганебний вчинок. А для прискорення цього, друзі, давайте зробимо її “відомою”, – пише Шевчук.

Жителі в Україні в коментарях в соціальних мережах одноголосно прийшли до думки, що в цій ситуації дуже шкода дітей, які копіюють свою маму.

  • Чому досi нема реакцii держави? Хто цi люди i iх особистостi? Як що це ОРДЛО, то iх паспорті не дiйснi. Всі одному маячня.
  • Яке ж воно. Краще б спалили. Бути просто особою без паспорту ж легше.
  • Від осинки НЕ народяться апельсинки! Несмотря на ті, что я не є Українкою, моїм дітям ні разу в голову таке не спадало даже. Це назівається – немає поваги до себе, и нічого НЕ поробиш. Шкода дітей …
  • Я не бачу тут українців … мова НЕ українська, ненависть в устах даже дітей …
  • Фі, яка дівчинка неприємна, ну а так-то в цілому є ознаки порушення закону. Також дитячий омбудсмен повинен зацікавитися дурепкою.

Раніше в літаку авіакомпанії Azur Air, який прямував з Києва в Домінікану, стався конфлікт між пасажирами. У результаті однієї жінки роздряпали особа і відкусили ніготь.

Як ми вже розповідали раніше, на початку травня в РФ заявили, що р Російсько паспорти отримали майже 530 тисяч жителів окупованого Донбасу. У той же час майже 2 тисячам українців відмовили в отриманні російського громадянства.

Джерело: Народна Правда
загрузка...