ХАМАС відмовився укласти перемир’я з Ізраїлем: що зараз відбувається в країні

ХАМАС відмовився укласти перемир’я з Ізраїлем: що зараз відбувається в країні
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Єгипет запропонував Ізраїлю і ХАМАС укласти перемир’я, яке могло вступити в силу 20 травня о 6 ранку, ХАМАС укладати його відмовилися.

Про це повідомляє The Times Of Israel.

Про те, що ХАМАС не має наміру припиняти вогонь в Twitter повідомив член політичного бюро Іззат аль-Рішк:

“Повідомлення деяких ворожих ЗМІ про згоду ХАМАС на припинення вогню – неправда. Ніякої угоди або конкретних термінів припинення вогню досягнуто не було”.

Як відомо, ХАМАС вимагає, щоб Ізраїль вивів своїх силовиків з мечеті аль-Акса, і дозволив вільний доступ до неї. Також ХАМАС вимагає припинення виселення жителів району Шейх-Джаррах, а також звільнення всіх затриманих за час останньої ескалації.

Відзначимо, ХАМАС продовжує обстріл Ізраїлю. Напередодні сирени “червоної тривоги” спрацювали в прикордонних містах Гази, в південних прибережних містах Ашдод і Ашкелон, а також в центральних містах на півночі (Реховот і Пальмахим).

ЦАХАЛ повідомляє, що в ніч і вранці 19 травня в бік Ізраїлю випустили близько 50 ракет, 10 з них не перетнули кордон і приземлилися всередині палестинського анклаву.

Нагадаємо, Ліван увечері 17 травня спробував обстріляти територію Ізраїлю ракетами. Всього було випущено шість ракет, тільки одна досягла мети.

Як повідомлялося раніше, Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) спільно з Загальною службою безпеки (ШАБАК) ліквідувала командира північного округу «Бригад Аль-Кудсу», який входить в військове крило “Ісламського джихаду”, Хусам Абу Арбіден в секторі Газа.

Також повідомлялося про те, що ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю) в ніч на 17 травня завдала нових ударів по всьому сектору Газа. Протягом декількох годин обстрілювали будинки 9 командирів палестинського ісламістського руху ХАМАС.

Джерело: Народна Правда