Ізраїль обстріляли з території Лівану: що там відбувається

Ізраїль обстріляли з території Лівану: що там відбувається
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Північні райони Ізраїлю піддалися ракетному удару з території Лівану. Як повідомляється, ракета не завдали шкоди, проте ізраїльська сторона відкрила вогонь у відповідь.

Відповідну заяву зробила Армії оборони Ізраїлю в Twitter.

Loading...

Так, з території Лівану було випущено чотири ракети, сирени звучали в Хайфі та її околицях. За даними військових, одну ракету перехопила система “Залізний купол”, одна впала в поле і ще дві – в Середземному морі біля узбережжя Ізраїлю.

Артилерійські сили Армії оборони Ізраїлю у відповідь атакували ряд цілей на території Лівану.

Відзначається, загиблих і постраждалих в результаті самого обстрілу немає, але двоє людей отримали легкі травми, намагаючись сховатися в притулок.

За останній тиждень боїв між Ізраїлем і угрупованнями в секторі Газа було два випадки ракетних ударів з території Лівану і один – з території Сирії. Ізраїль стверджує, що атаки здійснили палестинські угруповання.

Як ми вже розповідали раніше, Єгипет запропонував Ізраїлю і ХАМАСу укласти перемир’я, яке могло вступити в силу 20 травня 6 ранку, ХАМАС укладати його відмовилися.

Також стало відомо, що в Україні хочуть запустити систему протиракетної оборони за прикладом ізраїльського “Залізного куполу”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...