Як прожити на 20 років довше: медики дали поради

Як прожити на 20 років довше: медики дали поради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Британські вчені з Університетського Коледжу Лондона прийшли до висновку, що людина може продовжити своє життя на 20 років, якщо буде дотримуватися спеціальної схеми харчування.

Про це пише “ЖИТТЯ” з посиланням на “Вісті PRO”.

Дослідники в лабораторії протестували різноманітні дієти, які вважаються здоровими. Для експериментів фахівці вибрали мух дрозофіл і мишей, чиї гени найбільш подібні до людських. Вдалося встановити, що зменшення кількості продуктів харчування на 40% подовжує життя тварин на третину. Якщо перевести це на “людську мову”, то вийде до 20 років. А спорт в сукупності з правильним раціоном харчування може запобігти появі таких захворювань, як рак і серцева недостатність.

Як раніше повідомляла “ЖИТТЯ”, вчені з університету Міннесоти в США встановили, що тривалий перегляд телевізора збільшує ймовірність виникнення венозного тромбу. В рамках дослідження протягом 24 років вчені спостерігали за станом здоров’я 15 тисяч американців.

Нагадаємо, що вчені провели дослідження про фактори, які сприяють довголіттю. Після опитування 1 700 респондентів виявилося, що прожити більше 90 років їм допомогли щоденне вживання двох келихів вина, незначний зайву вагу, щоденні фізичні навантаження і заняття своїм хобі.

Джерело: Народна Правда