Ізраїль атакував цілі ХАМАС: знищено склад зброї

Ізраїль атакував цілі ХАМАС: знищено склад зброї
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У ніч на 20 травня Армія оборони Ізраїлю атакувала кілька цілей в секторі Газа, серед них – будинок екс-міністра юстиції і склад зброї, який був розташований в ньому. Також ЦАХАЛ знищив об’єкт військової інфраструктури в будинку одного з командирів бойового крила ХАМАС Ашрафа аль-Джабрі в Хан-Юнісі.

Про це ЦАХАЛ повідомив в Twitter.

За їхньою інформацією, був ліквідований склад зброї в будинку одного з бойовиків в Газі, об’єкт військової інфраструктури в будинку Мухаммада абу-Мустафи, командира спецпідрозділу “Нухба” “Бригад Ізаддіна аль-Касама” в Хан-Юнісі.

ЦАХАЛ знищив об’єкт військової інфраструктури в будинку командира батальйону Східного Рафаха Мухаммада Буаба і об’єкт військової інфраструктури в будинку Усами абу-Анзи, високопоставленого бойовика в ієрархії ХАМАС в Хан-Юнісі.

Військові ЦАХАЛ заявили, що ХАМАС за час цього загострення випустив по Ізраїлю приблизно 4070 ракет, з них не менше 15% (610) впали на території сектора Гази.

Також відомо, що Ліван знову обстріляв Ізраїль – було випущено 4 ракети: одну перехопив “Залізний купол”, 3, можливо, впали в незаселених місцях. ЦАХАЛ завдав удару у відповідь.

Як повідомлялося раніше, Єгипет запропонував Ізраїлю і ХАМАС укласти перемир’я , яке могло вступити в силу 20 травня 6 ранку, ХАМАС укладати його відмовилися.

Як повідомлялося раніше, Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) спільно з Загальною службою безпеки (ШАБАК) ліквідувала командира північного округу «Бригад Аль-Кудсу», який входить в військове крило “Ісламського джихаду”, Хусам Абу Арбіден в секторі Газа.

Також повідомлялося про те, що ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю) в ніч на 17 травня завдала нових ударів по всьому сектору Газа. Протягом декількох годин обстрілювали будинки 9 командирів палестинського ісламістського руху ХАМАС.

 

Джерело: Народна Правда