США відмовилися вводити санкції проти союзника Путіна і компанії, що будує “Північний потік-2”

США відмовилися вводити санкції проти союзника Путіна і компанії, що будує “Північний потік-2″
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Держдепартамент США ввів санкції проти чотирьох суден і чотирьох юридичних осіб, які мають відношення до прокладання російського газопроводу “Північний потік-2”. При цьому там не наважилися вводити нові обмежувальні заходи проти компанії Nord Stream 2 AG (займається будівництвом газопроводу) і її керівника Маттіаса Варніга (союзник російського президента Володимира Путіна).

Про це йдеться в прес-релізі Державного департаменту США.

Loading...

Зокрема, під санкції потрапила Морська рятувальна служба РФ. При цьому в повідомленні говориться про зняття діючих обмежувальних заходів проти компанії Nord Stream 2 AG і Маттіаса Варніга.

Санкції введені лише проти чотирьох суден і чотирьох юридичних осіб, які мають відношення до прокладання російського газопроводу.

“Існує президентська відмова щодо введення санкцій для компанії Nord Stream 2 і її генерального директора, який є громадянином Німеччини”, – цитує міністра закордонних справ Німеччини Хайко Мааса Reuters.

Раніше глава Оператора ГТС Сергій Макогон заявив , що запуск російського газопроводу «Північний потік-2» призведе до втрати Україною 5-6 млрд доларів щорічно. Ця сума включає в себе прямі і непрямі втрати, в разі припинення транзиту через територію нашої країни.

Радник голови правління НАК «Нафтогаз України», колишня заступник міністра закордонних справ Лана Зеркаль каже , що в разі, якщо Росія добудує газопровід «Північний потік-2″, вона може вдатися до повномасштабного вторгнення в Україну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...