Ізраїль припинив обстріли Сектора Газа: вступило в силу перемир’я

Ізраїль припинив обстріли Сектора Газа: вступило в силу перемир’я
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Військовий кабінет при уряді Ізраїлю одноголосно проголосував за припинення вогню в Секторі Газа.

Як пише Times of Israel, там дійшли висновку, що ХАМАС вдалося максимально послабити.

“ХАМАС зупинений, йому завдано серйозних ударів”, – заявив представник Міноборони Ізраїлю, додавши, що в операції в Секторі Газа були досягнуті всі цілі.

При цьому засідання кабінету з питань безпеки Ізраїлю тривало 3 години. Незважаючи на це, учасники одноголосно проголосували за одностороннє припинення вогню.

ЗМІ повідомляють, що ХАМАС погодився на перемир’я з Ізраїлем за посередництва Каїра. Нагадаємо, Єгипет і раніше пропонував укласти перемир’я, але відмовлявся саме ХАМАС.

Відзначимо, перемир’я набуло чинності о 2 годині ночі 21 травня. Відомо, що після опівночі травня ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю) завдав кілька ударів по цілям ХАМАСу в Газі. Після 2 ночі вже не повідомлялося про обстріл ізраїльської території, а також Сектора Газа.

ЗМІ повідомляють, що після початку режиму припинення вогню в Секторі Газа і решті території Палестинської автономії люди вийшли на вулиці для святкування перемир’я.

Як повідомлялося раніше, в ніч на 20 травня Армія оборони Ізраїлю атакувала кілька цілей в секторі Газа, серед них – будинок екс-міністра юстиції і склад зброї, який був розташований в ньому. Також ЦАХАЛ знищила об’єкт військової інфраструктури в будинку одного з командирів бойового крила ХАМАС Ашрафа аль-Джабрі в Хан-Юнісі.

Джерело: Народна Правда