В аеропорту Мінська зупинили виліт літака до Франкфурта: що сталося

В аеропорту Мінська зупинили виліт літака до Франкфурта: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Національному аеропорту “Мінськ” ( Білорусь ) 24 травня зупинили виліт літака авіакомпанії Lufthansa. Борт повинен був полетіти до Франкфурта, але пасажирів вивели і змусили повторно пройти перевірку.

Як повідомляє Belsat в Telegram, борт повинен був вилетіти о 14:20. Час вильоту, по даним Onliner, перенесли після повідомлень про загрозу теракту.

В аеропорту Мінська зупинили виліт літака до Франкфурта: що сталося

Відомо, що літак Lufthansa рейсом “Мінськ – Франкфурт” більше години не випускали з Національного аеропорту. Зараз інформація про рейс зникла з онлайн-табло вильотів.

Після перевірки в аеропорту заявили, що на їх електронну пошту надійшло повідомлення від невстановлених осіб про намір вчинити терористичний акт відносно рейсу LH1487 авіакомпанії Lufthansa за маршрутом Мінськ – Франкфурт.

«На електронну пошту Національного аеропорту надійшло повідомлення від невстановлених осіб про намір вчинити терористичний акт відносно рейсу LH1487 авіакомпанії Lufthansa за маршрутом Мінськ – Франкфурт. Виліт був запланований на 14:20. Посадка на даний рейс була припинена. Відповідно до республіканських нормативних правових актів в галузі авіаційної безпеки в таких ситуаціях підрозділами авіаційної безпеки аеропорту повинні бути вжиті вичерпні заходи з метою забезпечення безпеки пасажирів, екіпажів і повітряного судна. У зв’язку з цим на даний момент здійснюються процедури з повторного огляду повітряного судна і всього, що на ньому буде перевозитися. Про те, що відбувається проінформовані всі зацікавлені сторони », – повідомляє прес-служба Національного аеропорту.

Нагадаємо, 23 травня в аеропорту Мінська після екстреної посадки літака, який летів з Афін до Вільнюса, були затримані Роман Протасевич і його дівчина – Софія Сапега. Роман Протасевич є колишнім головним редактором Telegram-каналу Nexta, який повідомляв про протести в Білорусі після президентських виборів. Протасевич був змушений до Польщі через переслідування з боку білоруських спецслужб. США і ЄС закликають зупинити польоти над Білоруссю після затримання колишнього головного редактора Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича.

Глава авіакомпанії Ryanair Майкл О’Лірі назвав затримання засновника Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича в аеропорту Мінська піратством, яке фінансується державою.

Джерело: Народна Правда