Як з’явився коронавірус: розвідка США оприлюднила сенсаційні дані

Як з’явився коронавірус: розвідка США оприлюднила сенсаційні дані
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

За офіційною інформацією, першим підтвердженим випадком COVID-19 була людина, яка захворіла в Китаї 2 грудня 2019 року. Однак зараз The Wall Street Journal опублікувало деталі дослідження, яке проводили ще за президентства Дональда Трампа, в звіті розвідки США говориться, що в листопаді 2019 три дослідника з Китайського інституту вірусології в Ухані захворіли і звернулися до лікарів із симптомами, які були схожі як на ознаки COVID-19, так і на звичайне ГРВІ.

За даними видання, ця інформація може додати ваги зростаючим закликам до більш повного дослідження того, чи міг вірус вислизнути з лабораторії.

Loading...

Це нові деталі звіту, які проводили ще за президентства Дональда Трампа. Раніше повідомлялося лише те, що кілька дослідників в лабораторії, центрі по вивченню коронавірусів і інших патогенів, захворіли восени 2019 року “з симптоми, відповідними як COVID-19, так і звичайному сезонному захворюванню”.

МЗС Китаю на запит видання заявив, що “США продовжують просувати теорію про витік з лабораторії”, відзначаючи, що не знають, чи дійсно США намагаються відстежити походження інфекції або просто “відволікають увагу”.

Нагадаємо, Китай повідомив Всесвітню організацію охорони здоров’я про випадки пневмонії, викликаної невідомим збудником 31 грудня 2019 року. 3 січня 2020 року китайська служба повідомила ВООЗ вже про 44 випадки пневмонії в місті Ухань провінції Хубей.

Україна незабаром має намір почати вакцинацію від COVID-19 жителів окупованих територій.

Якщо ви захворіли COVID-19 після першої дози вакцини, другу потрібно вводити обов’язково , але тільки після повного одужання.

Джерело: Народна Правда