На Донбас завезли велику партію снайперської зброї і боєприпасів з РФ – розвідка

На Донбас завезли велику партію снайперської зброї і боєприпасів з РФ – розвідка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Проросійські бойовики на окупованому Донбасі, отримали велику партію нового озброєння і боєприпасів. Як повідомляється, окупанти завезли їх через неконтрольовані ділянки державного кордону України.

Loading...

Подробиці повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Відзначається, що РФ продовжує посилювати бойові можливості з’єднань і частин 1-го і 2-го армійських корпусів оперативного угруповання своїх окупаційних військ.

“Минулого тижня через неконтрольовані ділянки державного кордону України на тимчасово окуповану територію в Донецькій і Луганській областях з території РФ завезені нові партії озброєння і боєприпасів російського виробництва, зокрема великокаліберні снайперські гвинтівки і понад півтори тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів”, – зазначено в повідомленні.

Також, українським розвідникам вдалося встановити, що бойовики розгорнули масштабні інженерні роботи. Так, активно збільшується кількість траншей і ходів повідомлень в житлових районах, на території промислових об’єктів, наближених до лінії зіткнення.

Противник створює умови для прихованого застосування снайперів і мінометних розрахунків.

Як ми вже розповідали раніше, учасники організації «Третя сила» і українські військовослужбовці відправили на окупованийДонбас вісім тисяч листівок з патріотичними гаслами на повітряних кулях.

Також нагадаємо, на Донбасі 24 травня озброєні формування Російської Федерації 8 разів порушували режим припинення вогню. При цьому бойовики з ПТРК стріляли по мирному населенню.

Джерело: Народна Правда