Бойовики посилили пропуск на КПВВ в Станиці Луганській: що важливо знати

Бойовики посилили пропуск на КПВВ в Станиці Луганській: що важливо знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Так звана влада “ЛНР” ввела ряд обмежень на перетин контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) в Станиці Луганській. Тепер, жителям окупованіх територій заборонено виїжджати в Україну частіше одного разу на місяць.

Loading...

Відповідний “указ” підписав ватажок “ЛНР” Леонід Пасічник, пишуть ЗМІ сепаратистів.

Тимчасові заходи встановлюються нібито з метою боротьби з епідемією COVID-19. Згідно з ними, жителі з пропискою на окупованій території Луганської області можуть виїжджати з ОРЛО не частіше ніж один раз на місяць.

У виняткових випадках дозволяється перетинати КПВВ частіше, але потрібно отримувати додатковий дозвіл.

А громадяни без прописки на території ОРЛО будуть пропускатися згідно попередньо сформованим списками. Пропускати будуть на лікування, навчання, догляд за близьким родичем, на похорон родича або на отримання “грошової допомоги”.

В’їзд буде здійснюватися з обов’язковим вимірюванням температури тіла. Жителі ОРЛО з підвищеною температурою і симптомами ГРВІ будуть направлятися на примусову госпіталізацію. Решті – будуть відмовляти у пропуску.

Як ми вже розповідали раніше, борг ПФУ перед пенсіонерами з тимчасово окупованих територій , які не оформили довідку внутрішньо переміщеного особи, становить 11 млрд гривень.

Тим часом, бойовики на окупованому Донбасі, отримали велику партію нового озброєння і боєприпасів .

Джерело: Народна Правда