Школярі довели вчительку в Краматорську до серцевого нападу за допомогою газу

Школярі довели вчительку в Краматорську до серцевого нападу за допомогою газу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Краматорську в середній школі сталася надзвичайна подія – діти розпорошили перцевий балончик. Одна дитина потрапила до лікарні. До лікарні з серцевим нападом потрапила також і вчителька.

Про це повідомляє “ОбщеЖитие”.

Loading...

За інформацією видання, все сталося 25 травня. Перед уроком один з 7-класників похвалився перцевим балончиком. Підліток продемонстрував його однокласникам в коридорі, після цього він заховав пристрій в рюкзак, а сам вийшов.

У цей момент двоє дітей вирішили випробувати баллочнік, але зламали запірний пристрій. В результаті балончик був повністю спустошений. Дітей довелося евакуювати зі школи.

Більше за всіх дісталося хлопчикові, який зламав балончик, а також вчительці, яка йшла прямо за ним. Зараз 7-класник знаходиться в реанімаційному відділенні, його стан стабілізувався. А ось вчителька лежить в лікарні з серцевим нападом.

У Львівській області спалахнув скандал навколо вчительки інформатики. Учні заявили, що жінка, розмахувала над семикласника ножем, змусила його з’їсти паперовий літачок. Викладач каже, що жартувала.

Кабмін 26 травня планує розглянути проект закону про збільшення розміру державної допомоги при народженні (усиновленні) дитини з нинішніх 41,28 тисяч гривень до 50 тисяч гривень (з 01.01.2022).

Джерело: Народна Правда
загрузка...