У Путіна запропонували Лукашенку відкрити авіасполучення з окупованим Кримом

У Путіна запропонували Лукашенку відкрити авіасполучення з окупованим Кримом
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

“Постпред Криму при російському президенті” Георгій Мурадов запропонував владі Білорусі відкрити пряме авіасполучення з окупованим Кримом після початку авіаблокади країни Євросоюзом і Україною.

Loading...

Таку пропозицію Мурадов опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Повітряна гавань Криму відкрита для Білорусії. Заклики ряду країн Заходу і їх балтійських васалів влаштувати повітряну блокаду Білорусії – це ще один сигнал нашим друзям в Мінську – повітряна гавань в Сімферополі відкрита для вас”, – пише він.

Як стверджує Мурадов, це може стати для Білорусі вектором стратегічного розвитку та відновлення “загального цивілізаційного та економічного простору”.

“Крим показує всім близьким нам народам: час повертатися додому і розвивати далі нашу спільну цивілізацію. Крим це говорить своїми діями – і Україні, і Білорусі, і іншим державам пострадянського простору, якщо вони, звичайно, тверезо оцінюють свою історичну перспективу”, – відзначає російський політик.

У Путіна запропонували Лукашенку відкрити авіасполучення з окупованим Кримом

Як ми вже розповідали раніше, глава Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив відразу кілька країн, в тому числі і Україну, в тому, що вони нібито відмовилися приймати літак Ryanair після повідомлення про закладену бомбу.

Напередодні Лукашенко вперше прокоментував інцидент з літаком Ryanair в Мінську, з якого зняли засновника телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича і його дівчину. Зокрема, він заявив, що Роман Протасевич «вбивав людей у братській Україні».

Джерело: Народна Правда
загрузка...