У Росії зареєстрували торгову марку “Петров і Боширов: що будуть продавати

У Росії зареєстрували торгову марку “Петров і Боширов: що будуть продавати
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Російська компанія вирішила зареєструвати торгову марку «Петров і Боширов». Як стало відомо, ім’ям агентів ГРУ, яких підозрюють в отруєнні розвідника Сергія Скрипаля та теракті в Чехії, назвуть шампуні та інші засоби для догляду.

Loading...

Подробиці опублікував Telegram-канал Mash.

Вже анонсовано, що нова лінія буде призначена “для активних чоловіків”. Продажі шампунів і гелів плануються в Китаї, Японії та арабських країнах.

Відповідно до опублікованого на сайті Роспатенту документу, заявку подала компанія «Дельта», зареєстрована в підмосковному місті Ступіно. За даними з відкритих джерел, фірма існує з 2016 року, і її основний вид діяльності – оптова торгівля побутовими товарами.

У повідомленні говориться, що генеральний директор вирішив зареєструвати бренд на хвилі галасу навколо російських агентів.

Як ми вже розповідали раніше, офіцери російської військової розвідки Олександр Мишкін і Анатолій Чепіга ( Олександр Петров і Руслан Боширов) отримали підвищення і зараз працюють на Кремль.

А також, німецькі лікарі з клініки Шаріте, які лікували російського опозиціонера Олексія Навального після отруєння бойовим отрутою «Новачок» , опублікували розгорнутий звіт про його лікуванні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...