Кузьмін про нагородження Зеленським експертів СБУ: Це слід розцінювати як хабар за завідомо незаконні висновки у справі Медведчука

Автор Желізняк Олександр в Новини

Державні нагороди від президента України Володимира Зеленського для експертів СБУ у справі Віктора Медведчука слід розцінювати як хабар, який чинна українська влада дала експертам за завідомо незаконні експертні висновки.

Про це в ефірі ток-шоу “Український формат“на телеканалі “Перший Незалежний” заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ренат Кузьмін.

Loading...

Гість студії зазначив, що у справі проти народного депутата України, голови політради партії “опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука влада спочатку призначила політика винним, а потім замовила у правоохоронної системи придумати для нього якісь злочини, після того замовила у судової системи, щоб лідера опозиції заарештували. Відповідно, СБУ почала виконувати замовлення, притому одним з етапів було сфабрикувати якісь докази провини Віктора Медведчука.

“Для цього СБУ використовувала свій підконтрольний, підпорядкований голові СБУ Інститут Судових Експертиз”, – сказав Ренат Кузьмін.

Народний депутат зазначив, що слідчий СБУ, який незаконно зареєстрував справу проти Віктора Медведчука, доручив Інституту провести експертизу доказів, а саме записів переговорів Медведчука, які невідомо звідки взялися, а ще якісь нотатки.

“І ось ці експерти…, порушуючи вимоги закону, а я нагадаю, а для тих, хто не знає, скажу: закон забороняє проводити експертизи в експертних установах або тими експертами, які знаходяться в підпорядкуванні органу, який проводить розслідування. Тобто закон забороняє СБУ проводити експертизи у своїх справах в Інституті СБУ. Це ж логічно! Тим не менш, експерти, знаючи про конфлікт інтересів, про те, що закон забороняє проводити такі експертизи, тим не менш, провели ці псевдоекспертизи і видали завідомо неправдиві висновки про причетність Медведчука до якихось там злочинів, придуманих СБУ”,-підкреслив нардеп.

Джерело: Народна Правда
загрузка...