Не Кравчуку вирішувати: у Путіна гостро відреагували на пропозицію перенести ТКГ з Мінська

Не Кравчуку вирішувати: у Путіна гостро відреагували на пропозицію перенести ТКГ з Мінська
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Леонід Кравчук – глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу не може самостійно вирішувати питання про можливе перенесення засідань ТКГ з Мінська в інші країни.

Loading...

Таку заяву зробив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, повідомляють “РІА Новини“. Так, формат переговорного процесу затверджений Радою безпеки ООН і не може змінюватися просто так.

“Що стосується питання про подальшу роботу контактної групи і відмову, як заявив пан Кравчук, продовжувати її діяльність в Мінську через події навколо Білорусі, які зараз відбуваються, хочу підтвердити те, що вже не раз Москва офіційно заявляла: ми наполягаємо на тому , щоб припинити демонізувати тих людей, які не подобаються Заходу”, – заявив російський чиновник.

Він стверджує, що “не Кравчуку вирішувати, як буде далі працювати ТКГ”.

“Контактна група створена в контексті пакету документів, який був схвалений на саміті в Мінську в лютому 2015 року та потім затверджений резолюцією РБ ООН”, – підкреслив Лавров.

Раніше, Леонід Кравчук припустив, що переговори по Донбасу можна перенести з Мінська в нейтральну країну – Швейцарію або Фінляндію.

Як ми вже розповідали раніше, радники лідерів держав «нормандського формату» (Україна, Франція, Німеччина і Росія) не змогли домовитися про повернення до дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...