Мінський суд відмовився відпустити дівчину Протасевича Софію Сапегу

Мінський суд відмовився відпустити дівчину Протасевича Софію Сапегу
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Суд Партизанського району в Мінську відмовив в задоволенні скарги на затримання росіянки Софії Сапеги, яку затримали разом з журналістом Романом Протасевичем.

Loading...

Подробиці “Відкритим медіа” повідомив адвокат Сапеги Олександр Филанович. Також відомо, що засідання проходило в закритому режимі.

“Судове засідання було закритим, оскільки тільки цей формат передбачений при оскарженні затримання. Софія на судове засідання не доставлялася”, – сказав він.

Нагадаємо, 25 травня дівчина білоруського опозиційного журналіста Романа Протасевича, росіянка Софія Сапега, була арештована на два місяці судом в Білорусі. Слідство щодо неї веде Слідчий комітет Білорусі.

Вона підозрюється в нібито скоєнні “кримінально-караного діяння”. Обрано запобіжний захід – утримання під вартою на строк 2 місяці. Місце утримання – СІЗО КДБ.

Її підозрюють у скоєнні в період з серпня по вересень 2020 року “злочинів, передбачених кількома статтями Кримінального кодексу Білорусі”.

Адвокат Софії Сапеги вже кілька разів не зміг відвідати підзахисну в СІЗО. В ізоляторі нібито не вистачало кабінетів для побачень адвокатів.

Як ми вже розповідали раніше, в «ЛНР» завели справу стосовно білоруського опозиційного журналіста Романа Протасевича, якого затримали в Мінську.

Тим часом, засновник батальйону «Азов» Андрій Білецький заявив, що Роман Протасевич знаходився на Донбасі виключно як журналіст.

Джерело: Народна Правда
загрузка...