Португалія вимагає, щоб Росія відвела війська від кордонів з Україною

Португалія вимагає, щоб Росія відвела війська від кордонів з Україною
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Парламент Португалії закликав Росію прийняти рішення про відведення військ від українських кордонів.

Як повідомляє Посольство України в Португалії, напередодні парламент цієї країни прийняв резолюцію про посилення тиску на Росію через нарощування військ на кордоні з Україною. Асамблея Республіки закликала Кремль терміново послабити політичну напруженість в регіоні.

Loading...

“Парламент Португалії не може нехтувати фактом концентрації російських військових сил на східному кордоні України і підсилює нові заходи для тиску на Росію, з огляду на ризики в умовах поточних або майбутніх провокацій і конфліктів, що загрожують цілісності та суверенітету України, а також миру і стабільності в регіоні Європи” , – йдеться в резолюції.

Як повідомив напередодні глава представництва президента в Автономній республіці Крим Антон Кориневич, агресивні дії Росії, яка заблокувала Керченську протоку, спрямовані не так на нанесення економічних збитків Україні, як на політичні дивіденди.

Начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко відзначав , що Росія не має наміру відмовлятися від плану «Новоросія», до сих пір під загрозою залишаються кілька регіонів України.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...