“У пілота не було вибору”: глава Ryanair викрив Білорусь у брехні

”У пілота не було вибору”: глава Ryanair викрив Білорусь у брехні
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі назвав неправдивою і неточною розшифровку переговорів пілота з диспетчером аеропорту в Мінську, яку раніше опублікувала Білорусь.

Loading...

Йдеться про спроби диспетчера зв’язатися з авіакомпанією. Як повідомляє Reuters, Майкл О’Лірі направив міністру транспорту Баларусі Олексію Авраменко лист, в якому зазначає, що його пілот не мав іншого вибору, крім як розвернути літак до Мінська, “що йому порадили зробити в диспетчерській службі, повідомивши про те, що є загроза перебування вибухового пристрою на борту “.

“Диспетчерська служба аеропорту в Мінську відмовилася зв’язатися з Ryanair, недостовірно заявивши, що компанія не відповідала на дзвінки”, – йдеться в листі.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко напередодні вперше прокоментував інцидент з літаком Ryanair в Мінську, з якого зняли засновника телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича і його дівчину. Він заявив, що повідомлення про мінування надійшло в Афіни, Мінськ і Вільнюс одночасно, але після того, як білоруські диспетчери передали інформацію про бомбу пілотам Ryanair, було прийнято рішення посадити літак в Мінську. Однак, як з’ясувалося, погрози від ХАМАС на пошту надійшли пізніше, ніж пілотам Ryanair повідомили про бомбу.

Джерело: Народна Правда