В ЄС дозволили використовувати вакцину Pfizer для вакцинації підлітків

В ЄС дозволили використовувати вакцину Pfizer для вакцинації підлітків
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) дозволило використовувати вакцину від COVID-19 виробництва компанії Pfizer для підлітків. Відповідно, в країнах ЄС почнуть вакцинувати дітей у віці від 12 до 15 років.

Loading...

Подробиці опубліковані на сторінці EMA в Twitter. Рішення було прийнято сьогодні, 28 травня.

“Комітет ЕМА з лікарських засобів сьогодні схвалив заявку на розширення застосування вакцини Pfizer/BioNTech (Comirnaty) на дітей віком від 12 до 15 років”, – зазначено в повідомленні.

Підлітків вакцинуватися так само як і дорослих. Вакцину будуть вводити у вигляді двох ін’єкцій з інтервалом не менше трьох тижнів.

Раніше, компанія Pfizer заявила, що її вакцина проти COVID-19 виявилася на 100% ефективною для підлітків у віці від 12 до 15 років. Результати були отримані в ході третього етапу клінічних випробувань.

А адміністрація США з питань харчових продуктів і медикаментів також дозволила вакцину Pfizer для дітей у віці від 12 до 15 років.

Як ми вже розповідали раніше, за станом на 27 травня в Україні дві дози щеплення від COVID-19 отримали тільки 107 524 особи – якщо порівнювати з іншими цивілізованими країнами, це критично низький показник (0,2% дорослого населення країни).

Також, стало відомо, як будуть запрошувати на щеплення в центри вакцинації від COVID-19, які на вихідних відкриються в Києві, Одесі та Львові.

Джерело: Народна Правда
загрузка...