Золоте дно: журналісти опублікували нове скандальне розслідування про Лукашенка

Золоте дно: журналісти опублікували нове скандальне розслідування про Лукашенка
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У березні 2021 року Telegram-канал NEXTA, одного із засновників якого Романа Протасевича затримали напередодні, опублікував фільм «Лукашенко. Золоте дно”. Журналісти розповідали про резиденції президента Білорусі Олександра Лукашенка, а також “подарунках” різним білоруським і зарубіжним бізнесменам. Зараз опублікована друга частина розслідування під назвою “Золоте дно 2: в тіні диктатора”.

Loading...

Відео опубліковано на YouTube-каналі NEXTA.

Автори фільму стверджують, що Лукашенко обростає розкішшю за рахунок простих білорусів, а своїм спільникам за дорогі подарунки виписує преференції в бізнесі: “Держава в Білорусі стало паразитом, що обслуговує інтереси Лукашенка і його найближчого оточення”.

Журналісти відзначають, що сім’я Лукашенка і їх наближені мають абсолютну монополію на засоби виробництва.

Також журналісти з’ясували, що після введення в Росії продуктового ембарго на допомогу Путіну прийшов Лукашенко. В результаті прилавки Росії заповнили креветки, ананаси, сири. Видання розповідає про контрабандну схему постачань продуктів з ЄС до Росії через Білорусь, а саме компанію “Бреміно”.

 

Подивитися фільм

Напередодні президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше прокоментував інцидент з літаком Ryanair в Мінську, з якого зняли засновника телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича і його дівчину. Зокрема, він заявив, що Роман Протасевич «вбивав людей у братській Україні».

Тим часом народні депутати пропонують закликати світових лідерів визнати режим Олександра Лукашенка загрозою міжнародній безпеці. У Верховній Раді був зареєстрований відповідний проект постанови №5560.

Джерело: Народна Правда
загрузка...