Протасевича доправили в СІЗО КДБ у Мінську

Протасевича доправили в СІЗО КДБ у Мінську
Автор Марія Петренко в Новини

Одного з засновників Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича перевели до СІЗО КДБ у Мінську. Там також знаходиться його дівчина, росіянка Софія Сапега, затримана разом з ним 23 травня після примусової посадки літака Ryanair.

Про це повідомив батько опозиціонера Дмитро Протасевич, повідомляє BBC.

Loading...

Батько журналіста сумнівається у тому, що його син “бадьорий та веселий”, як Роман нібито повідомив своєму адвокатові на першій зустрічі, що відбулася у четвер.

Також батько Романа впевнений, що білоруські силовики катували сина після затримання.

Родина Протасевича дізналася, що він знаходиться у мінському СІЗО КДБ у п’ятницю, коли сестрі Романа вдалося передати йому посилку.

“Ми не знали, де він знаходиться, поки донька не передала посилку. А раз її взяли, зрозуміло, де він знаходиться. Вона передала те, що там дозволено – предмети особистої гігієни… Він (Роман, – ред.) просив книгу через адвоката, але її не прийняли, тому що друкована продукція заборонена”, – повідомив він.

Нагадаємо, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Британія та США, які входять до G7, а також глава європейської дипломатії Жозеп Боррель відреагували на затримання засновника Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича в Білорусі. Вони пригрозили режиму Олександра Лукашенка новими санкціями.

Нагадаємо, 23 травня білоруський режим примусово посадив рейс Ryanair з Греції в Литву, яким летіли Протасевич та Сапега. Після посадки літака білоруські силовики затримали Протасевича та його супутницю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...