Літо почнеться з повені: синоптики озвучили погоду на 1 червня

По всій країні опади - короткочасні дощі

Літо почнеться з повені: синоптики озвучили погоду на 1 червня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

У перший день літа, 1 червня, погода в Україні буде далеко не літньою. Місцями температура опустилася до 7-8 градусів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Loading...

Погода в Україні 1 червня

По всій країні опади короткочасні дощі. Температура повітря буде коливатися в межах від 12 до 16 градусів. На півдні та сході до 22.

“1 червня у зв’язку зі значними дощами на річках басейнів Сян, Дністер (Львівська, Івано-Франківська області) очікується підвищення рівнів води на 0,5 – 1,5 м, на окремих ділянках до 2 м над рівнями на 8:00 29 травня), місцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь. Можливе формування значного місцевого, схильного стоку”, – попередили синоптики.

Раніше директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда зазначив, що незважаючи на прохолодний і дощовий травень, незабаром погода в Україні стабілізується і на зміну дощовим днях прийде справжня літня спека. На початку червня температура підніметься до 25 градусів і вище.

Крім того, в Українському гідрометеорологічному центрі впевнені, що температура в перший літній місяць очікується на 1,0-1,5 градуса вище середніх багаторічних значень. Місячна кількість опадів прогнозують у межах 43-90 мм (середньомісячна кількість опадів 44-95 мм), в Карпатах та місцями на Прикарпатті 105-156 мм (в Карпатах і на Прикарпатті середньомісячна кількість до 100-187 мм), що в межах середніх багаторічних значень.

Літо почнеться з повені: синоптики озвучили погоду на 1 червня

Джерело: Народна Правда