Людство зіткнеться з COVID-26 і COVID-32: відомий вчений озвучив тривожний прогноз

Людство зіткнеться з COVID-26 і COVID-32: відомий вчений озвучив тривожний прогноз
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Відомий американський вчений Пітер Хотез заявив, що потрібно встановити точні причини виникнення COVID-19, інакше людство може зіткнутися з COVID-26 і COVID-32.

Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу NBC News.

Loading...

Пітер Хотез констатував, що нинішня пандемія є вже “третьою великою епідемією або пандемією коронавірусу в XXI столітті” після епідемії атипової пневмонії (SARS) 2002-2003 років та близькосхідного респіраторного синдрому MERS:

“Мати-природа говорить нам про те, що станеться: буде COVID-26 і COVID-32, якщо ми повністю не зрозуміємо походження COVID-19”.

При цьому США активно просувають версію про штучне походження коронавірусу і наполягають на необхідності проведення нового, повномасштабного розслідування на території Китаю. 

На думку Хотеза, необхідно відправити до китайського міста Ухань, де почалася епідемія, вірусологів, епідеміологів та інших фахівців. Він також зазначив, що буде проблематично отримати відомості про походження COVID-19, якщо Китай не стане співпрацювати. Щоб цього не сталося, потрібно тиснути на Пекін, включаючи можливі санкції, щоб фахівці отримали безперешкодний доступ до тварин, людей, зразків і лабораторій.

Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) дозволило використовувати вакцину від COVID-19 виробництва компанії Pfizer для підлітків. Відповідно, в країнах ЄС почнуть вакцинувати дітей у віці від 12 до 15 років.

Стало відомо, як будуть запрошувати на щеплення в центри вакцинації від COVID-19, які на вихідних відкриються в Києві, Одесі та Львові. На вакцинацію запрошуватимуть по телефону.

Джерело: Народна Правда
загрузка...