“Плівки Медведчука” сьогодні може підробити навіть дитина з допомогою спеціальної програми: Кузьмін опублікував відеодоказ

”Плівки Медведчука” сьогодні може підробити навіть дитина з допомогою спеціальної програми: Кузьмін опублікував відеодоказ
Автор Желізняк Олександр в Новини

Путін нагородив Зеленського орденом за заслуги перед Росією, Лукашенко запропонував Данилову очолити білоруський колгосп, а Навальний назвав Баканова людиною, яка завжди права… Як вам таке відео? Воно було зроблено за допомогою простенької комп’ютерної програми, доступної в мережі навіть дитині.

А тепер уявіть той космічний рівень технологій відео- і фото- монтажу, якими користуються, наприклад, професійні кінематографісти! Дивно, що в Україні ще так багато наївних людей, котрі щиро вірять українській владі, яка звинувачує політичних опонентів в придуманих самої цією владою злочинах.

Loading...

Плівки Мельниченка, плівки Байдена, плівки Порошенко, а тепер ось ще й плівки Медведчука… І ось на таких гнилих доказах чиновники СБУ, ГПУ та РНБО всерйоз когось в чомусь звинувачують, вимагають арешту, закривають опозиційні телеканали і віщають з телеекранів про “державну зраду”. Що це: повна професійна непридатність великих начальників або фабрикацію доказів для усунення політичних опонентів? Висновки робіть самі. А поки публікую скандальне відео, а посилання на комп’ютерну програму з легкістю знайдете самі. До речі, можете поекспериментувати з голосами і особами. Всім гарного настрою і творчих успіхів.

Раніше народний депутат від “Опозиційною платформи – За життя” Ренат Кузьмін повідомив, що президент України Володимир Зеленський нагородив державними нагородами експертів СБУ за незаконне складання і видачу завідомо неправдивих експертних висновків у справі проти голови політради ОПЗЖ, народного депутата Віктора Медведчука.

“Для тих, хто ще сумнівається в тому, що справа проти Медведчука сфабрикована за наказом влади, публікую Указ Президента Зеленського від 25.03.2021 про відзначення державними нагородами працівників СБУ. Як бачите, в числі приголублених виявилися два прецікаві персонажа: Будко Тетяна Володимирівна, експерт НДІ спеціальної техніки та судових експертиз СБУ і Свінціцький Андрій Вікторович, директор цього самого інституту. Як думаєте, за які такі заслуги Зеленський нагородив цих СБУшної експертів? Правильно, за незаконне складання і видачу завідомо неправдивих експертних висновків у справі Медведчука “, – вказав Кузьмін.

Ренат Кузьмін

Джерело: Народна Правда
загрузка...