У центрах вакцинації в Києві, Одесі та Львові в перші вихідні зробили рекордну кількість щеплень

У центрах вакцинації в Києві, Одесі та Львові в перші вихідні зробили рекордну кількість щеплень
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У центрах вакцинації від COVID-19, які на вихідних працювали в Києві, Одесі та Львові, за два дні зробили 4 849 щеплень.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба Міністерства охорони здоров’я на своїй сторінці в Facebook.

Вакцинацію в центрах проводили препаратом Coronavac виробництва компанії Sinovac (Китай). Щеплення робила 21 мобільна бригада.

“У пілотних центрах відпрацьовують алгоритм масової вакцинації в великих приміщеннях і рекомендують іншим областям взяти приклад, відкривати центри на базі спортивних, культурних споруд та виставкових залів”, – повідомили у відомстві.

Як заявив глава МОЗ Віктор Ляшко, відкриття подібних центів за алгоритмом, розробленим Міністерством охорони здоров’я, знаходиться в сфері відповідальності місцевої влади.

“Кожна область має такі об’єкти, це не обов’язково повинні бути великі стадіони. У світі людей вакцинують в театрах, музеях і навіть церквах і центрах паломництва. Коли Україна отримає велику кількість вакцини, саме завдяки таким центрам ми зможемо прищеплювати максимальну кількість людей”, – сказав він.

Центри масової вакцинації на перших етапах будуть працювати у вихідні дні. У них будуть прищеплювати громадян, які записалися в лист очікування вакцинації проти Covid-19 в додатку або через сайт “Дія” або через контакт-центр МОЗ.

У центрах вакцинації в Києві, Одесі та Львові в перші вихідні зробили рекордну кількість щеплень

Як ми вже розповідали раніше, карантин в Україні влітку планують послабити, оскільки серйозних спалахів COVID-19 не фіксується.

А відомий американський вчений Пітер Хотез заявив, що потрібно встановити точні причини виникнення COVID-19, інакше людство може зіткнутися з COVID-26 і COVID-32.

Джерело: Народна Правда