Лукашенко в Литві закликали скласти повноваження

Лукашенко в Литві закликали скласти повноваження
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Міністр закордонних справ Габріелюс Ландсбергіс закликав Олександра Лукашенка скласти повноваження президента Білорусі. Габріелюс розкритикував Лукашенка за велику кількість політв’язнів в Білорусі.

Loading...

Відповідну заяву литовський міністр написав на своїй сторінці в Twitter.

Глава литовського МЗС назвав Лукашенка білоруським диктатором.

“Білоруського диктатора Лукашенка не влаштовує присутність понад 400 політв’язнів. Закриття кордонів фактично означає, що вся країна стає одним великим в’язницею для 10 мільйонів громадян. Іди – і нехай буде твій народ!”, – заявив Габріелюс.

Нагадаємо, за останні місяці кількість політичних в’язнів в Білорусі збільшилася майже вдвічі. Серед нових політв’язнів, зокрема, затриманий в Мінську опозиційний журналіст Роман Протасевич і його дівчина Софія Сапега.

Як ми вже розповідали раніше, союзну державу між Росією і Білоруссю стане загрозою для України, адже посилене партнерство Москви і Мінська буде чинити тиск на Київ.

А тим часом, головний редактор новинного порталу Hrodna.life Олексія Шота затриманий білоруськими правоохоронцями у зв’язку з розслідуванням адміністративної справи за розміщення сайтом матеріалів, влада Білорусі вважає екстремістськими

Джерело: Народна Правда
загрузка...