Не вирішить конфлікт: у Німеччині відповіли на прохання Зеленського щодо постачання зброї

Не вирішить конфлікт: у Німеччині відповіли на прохання Зеленського щодо постачання зброї
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Міністерстві закордонних справ Німеччини відреагували на заяву президента України Володимира Зеленського про постачання зброї.

Зокрема, глава МЗС ФРН Хайко Маас заявив, що сумнівається, що в подібних поставках буде користь:

“Поставки зброї в Україну не допоможуть вирішити конфлікт на Донбасі”.

Як відомо, в інтерв’ю газеті Allgemeine Zeitung президент Зеленський заявив про бажання отримати від ФРН військове обладнання і техніку: автоматичні гвинтівки, аудіоапаратуру: “Автоматичні гвинтівки, аудіоапаратура – багато іншого. Ми отримали від американців джипи Hummer, а Німеччина є провідною країною у виробництві броньованих військових машин”, – так Зеленський відповів на питання журналіста про те, яку допомогу Києву може надати Німеччина.

Нагадаємо, в інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Zeitung Зеленський заявив, що Росія може зважитися «прорубати» з окупованого Криму коридор на материкову територію України. В такому випадку завуалювати ситуацію «громадянським конфліктом» вже не можна буде, це буде повномасштабна війна.

Він також додав, що можуть бути «сюрпризи» і з іншого боку. Нагадаємо, Зеленський відзначав , що загрозою для України стане союзна держава між Росією і Білоруссю.

Джерело: Народна Правда