3 червня – День ангела Олени: історія свята та прикмети

Іменини 3 червня: Кирило, Костянтин, Михайло, Федір, Ярослав, Олена

3 червня – День ангела Олени: історія свята та прикмети
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

3 червня відзначають День ангела Олени. У цей день вшановують пам’ять святої Олени, яка жила в 3-4 століттях. Також 3 червня відзначають: Всесвітній день велосипеда, День проголошення незалежності Чорногорії, День Мабо в Австралії, Святкування на честь Володимирської ікони Божої Матері і власне, День рівноапостольних царя Костянтина і матері його цариці Олени.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

День ангела Олени чи День рівноапостольних царя Костянтина і матері його цариці Олени

У цей день вшановують пам’ять святої Олени, яка жила в 3-4 століттях. Вона була матір’ю римського імператора Костянтина I і прославилася своєю діяльністю з розповсюдження християнства. За її ініціативою в Єрусалимі були проведені розкопки, в ході яких були знайдені Гроб Господній, Животворящий Хрест та інші реліквії.

День ангела Олени: красиві привітання у картинках

Прикмети на 3 червня

  • Горобина рясно зацвіла – прикмета до того, що буде хороший урожай льону.
  • На Олену дощ іде, а потім починається гроза – восени також часто будуть опади із сильними вітрами.
  • Увечері ковалі скрекочуть без зупинки – прикмета того, що буде гарна погода.
  • Гроза в день – потрібно прислухатися до грому. Якщо він дзвінкий – буде сильний дощ. Тихий грім 3 червня піде дощ і скоро закінчиться.

Нагадаємо, 20 червня відзначається Трійця – одне з дванадцяти головних православних церковних свят, оскільки прославляє Пресвяту Трійцю – Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого. День Святої Трійці ще називають Зелені свята або П’ятидесятниця.

Відзначимо, 2 червня в Україні і світі відзначали День секс-працівника, День здорового харчування, а також День Фалалея, Олександра і Астерія і день ангела Лілії.

Джерело: Народна Правда