В Україні пільги на безкоштовний проїзд в транспорті хочуть монетизувати: подробиці

В Україні пільги на безкоштовний проїзд в транспорті хочуть монетизувати: подробиці
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні пільги на безкоштовний проїзд в громадському транспорті можуть монетизувати, що дозволить вирівняти права українців, які живуть у великих містах і часто користуються тролейбусами, метро і тих, хто живе в невеликих населених пунктах.

Про це в інтерв’ю видання РБК-Україна заявила міністр соціальної політики Марина Лазебная.

Loading...

За її словами, міністерство розробило законопроект, який передбачає, що місцева влада своїми рішеннями визначає форми надання пільг на проїзд, в тому числі в монетизованому вигляді: “Необхідно спонукати місцеву владу впроваджувати засоби обліку фактично наданих пільг”.

“Ми запропонуємо механізми, як монетизувати пільги на проїзд, хочемо дати громадам алгоритм, як це зробити. Є 2,4 мільйона чоловік, які мають пільговий проїзд відповідно до законодавства. Ми за те, щоб ці пільги залишалися”, – заявила вона.

Вона також додала, що питання поки йде важко.

Як повідомлялося раніше, уряд прийняв ряд рішень щодо спрощення порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Постачальники газу в Україні, починаючи з 1 квітня, зможуть встановлювати будь-які ціни на блакитне паливо, без обмеження Кабміну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...