РФ і Білорусь домовилися про спільну боротьбу з деструктивними діями Заходу

РФ і Білорусь домовилися про спільну боротьбу з деструктивними діями Заходу
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Директор Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін і глава КДБ Білорусі Іван Тертеля домовилися про спільну “боротьбу” з Заходом, який готує ряд серйозних санкцій щодо Білорусі.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба КДБ Білорусі.

“СВР Росії і КДБ Білорусі в дусі традиційно братських відносин домовилися про ведення спільної роботи з протидії деструктивної діяльності Заходу, націленої на дестабілізацію політичної і соціально-економічної ситуації на просторах Союзної держави”, – зазначено в повідомленні.

На зустрічі сторони також обговорили результати та перспективи взаємодії в сфері “забезпечення національних інтересів Росії і Білорусі в умовах агресивної політики США і країн Заходу на російському і білоруському напрямках”.

Чиновники на зустрічі наголосили на важливості консолідації зусиль, “спрямованих на зміцнення потенціалу Москви і Мінська в справі протистояння глобальним викликам і новим загрозам безпеки Союзної держави”.

Як ми вже розповідали раніше, Лукашенко заявив про сприянні терористам «ЛНР», які напередодні відкрили справу на білоруського журналіста Романа Протасевича. Лукашенко стверджує, що буде сприяти представникам невизнаної республіки в отриманні свідчень від Протасевича.

А також, державний телеканал Білорусі ОНТ оприлюднив фільм про опозиційного журналіста і одного з творців Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича.

Джерело: Народна Правда
загрузка...