Ціни на продукти в червні не потішать українців

Ціни на продукти в червні не потішать українців
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Ціни на продукти в Україні продовжать зростати і в червні. Експерти відзначають, що вартість продуктів з овочевої групи, яка і зараз досить висока, буде залишатися такою, щонайменше, до кінця другої декади червня.

Директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин прогнозує, що далі на український ринок будуть надходити молоді овочі з відкритого грунту вітчизняного виробництва, а в липні українці вже матимуть досить велику пропозицію дешевих овочів на внутрішньому ринку, пише Today.ua.

Loading...

Ціни на хліб в червні знижуватися не будуть. Принаймні, до надходження зерна нового врожаю. Лише коли в засіки піде новий урожай, стане більш-менш ясно, як може змінитися вартість хліба.

При цьому не будуть знижуватися і ціни на соняшникову олію. Незважаючи на те, що такого безпрецедентного зростання цін на соняшникову олію, як це було в осінньо-зимовий сезон 2020-2021 року, вже не буде, експерт не виключає, що масло знову може дорожчати.

Подешевшає молочна продукція. Експерт пояснює, що навіть при незначній кількості худоби, з приходом літа молоко і молочні продукти можуть трохи подешевшати. Адже зараз корови вийшли на пасовища. Це, звичайно, буде сприяти зниженню цін на продукти молочної групи.

Аналітики показали, як з 2001 року змінювалися ціни на продукти в Україні і світі.

Ціни на продукти в Україні продовжують рости. З початку року найбільше подорожчали овочі, яйця, масло і цукор.

Джерело: Народна Правда
загрузка...