У Білорусі показали фільм про те, як Протасевич “воював” на Донбасі

У Білорусі показали фільм про те, як Протасевич “воював” на Донбасі
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Державний телеканал Білорусі ОНТ оприлюднив фільм про опозиційного журналіста і одного з творців Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича. Провладний канал стверджує, що Протасевич брав участь в бойових діях на сході України в складі добровольчого батальйону “Азов”.

Loading...

Як доказ у фільмі показали кадри, на яких Роман відображений у військовій формі – він стоїть в строю, і позує на тлі бойової техніки.

Телеканал також навів цитату журналіста з інтерв’ю, яке він нібито дав виданню “Радіо Свобода”:

“Мій приїзд на війну абсолютно обміркований і зважений. Поки що, на щастя, ні про що шкодувати не доводилося. Більш того, саме тут, на війні, я зустрів своїх найближчих друзів, які до того ж і мої брати по зброї”.

Як відомо, засновник і перший командир батальйону “Азов” Андрій Білецький стверджує, що Протасевич знаходився в Широкині тільки в якості журналіста: “Роман дійсно разом з Азовом та іншими військовими частинами боровся проти окупації України. Він був з нами в Широкині … Але його зброєю як журналіста був не автомат, а слово”.

Напередодні глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив , що Роман Протасевич брав участь в бойових діях на Донбасі. Нібито він вступив в полк «Азов», де пройшов спецпідготовку зі стрільби з вогнепальної зброї, рукопашного бою, диверсійно-підривної роботи і штурмовим діям.

Лукашенко також заявляв про сприянні терористам «ЛНР», які напередодні відкрили справу на білоруського журналіста Романа Протасевича.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...