У Польщі заявили, що доходи від “Північного потоку-2” Росія пустить на танки проти України

У Польщі заявили, що доходи від “Північного потоку-2” Росія пустить на танки проти України
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Доходи, які Росія буде отримувати від роботи “Північного потоку-2“, вона пустить на ракети, танки і кораблі, від яких вмиратимуть мешканці сусідніх країн.

Таку заяву в інтерв’ю “Главкому” зробив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі.

Loading...

На його думку, газопровід “Північний потік-2” – потужний інструмент в руках Росії, і наївно думати, що РФ не використовує його в своїх цілях. Сам він обурений тим, що проект реалізується, незважаючи на озброєну агресію проти Грузії і України:

“Ми повинні розуміти, що грошові прибутки, які вони будуть отримувати від “Північного потоку-2″ підуть не на реформи, зростання інвестицій, торгівлю, а на ракети, танки, кораблі, які приносять смерті для сусідів Росії”.

Польща, за словами посла, планує і надалі працювати в тому напрямку, щоб переконати союзників, зокрема Німеччину і США, що реалізацію цього проекту потрібно затримати.

Напередодні директор Департаменту економічного співробітництва МЗС РФ Дмитро Бірічевський заявив , що у Росії немає завдання припиняти поставки газу в Україну, незважаючи на будівництво «Північного потоку-2″.

Як повідомлялося раніше, Держдепартамент США ввів санкції проти чотирьох суден і чотирьох юридичних осіб, які мають відношення до прокладання російського газопроводу «Північний потік-2». При цьому там не наважилися вводити нові обмежувальні заходи проти компанії Nord Stream 2 AG (займається будівництвом газопроводу) і її керівника Маттіаса Варніга (союзник російського президента Володимира Путіна). Незважаючи на це, НАК “Нафтогаз України” вітає рішення Міністерства фінансів США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...