В Україні можуть послабити карантин: коли це станеться

В Україні можуть послабити карантин: коли це станеться
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Карантин в Україні можуть послабити оскільки кількість нових хворих стабільно зменшується.

Loading...

Відповідну заяву зробив народний депутат з фракції “Слуга народу” Михайло Радуцький на телеканалі “Україна 24“.

“Сьогодні не залишилося навіть жодної помаранчевої зони, все області жовті, деякі наблизилися до позначок зеленої зони. Тому є підстави послабити карантин, тим більше що наступну хвилю все вчені, всі експерти прогнозують не раніше осені цього року. Коронавірус – це сезонне захворювання, як і будь-який вірусне захворювання. Тому, думаю, влітку уряд може собі дозволити це (ослаблення карантину) зробити. Подивимося”, – зазначив нардеп.

На сьогоднішній день, тих, хто одужав, вже у 4 рази більше ніж хворих.

“Сьогодні завантаженість лікарень становить 18%, завантаженість реанімаційних ліжок – 32%, завантаженість апаратів ШВЛ – 9%. Це в першу чергу говорить про те, що ми підійшли до завершення третьої хвилі коронавірусу. На сьогодні в уряду є підстави послабити карантин”, – резюмував Радуцький.

Як ми вже розповідали раніше, міністерство охорони здоров’я оновило список карантинних зон – 2 червня всі області України перебувають в «жовтій» зоні.

А також, ВООЗ заявила, що стежить за 4 штамами коронавірусу, які поширюються швидше інших. Серед них – новий штам, який виявили у В’єтнамі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...