Путіну не потрібен Київ: політолог назвав реальні плани Кремля

Путіну не потрібен Київ: політолог назвав реальні плани Кремля
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Російський президент Володимир Путін не має наміру починати повномасштабний наступ на Україну, завдання Кремля – постійно підтримувати напругу в країні.

Своєю думкою в ефірі “Апострофа” поділився політолог Станіслав Бєлковський.

Loading...

«Я вважаю, що Путіну зараз не потрібно наступ на Київ, тому що він ніколи не піде туди, де він не має 100-відсоткової підтримки. Якщо це вийшло з анексією Криму, де Путін був упевнений в прихильності місцевого населення до Росії, то такої мети не було під час окупації Донбасу. Проект “Малоросія” – це блеф », – упевнений Бєлковський.

На думку політолога, політика Путіна полягає в створенні «гарячих точок» в країнах колишнього СРСР. «Позиція Путіна полягає в тому, щоб, по-перше, створити розкол між США і європейськими країнами … З іншого боку, Кремль намагатиметься підтримувати постійну напругу в країнах пострадянського простору, щоб виступати модератором щодо цих країн в переговорах з США», – пояснив експерт.

Раніше в інтерв’ю виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung президент України Володимир Зеленський заявив , що Росія може зважитися «прорубати» з окупованого Криму коридор на материкову територію України. В такому випадку завуалювати ситуацію «громадянським конфліктом» вже не можна буде, це буде повномасштабна війна.

Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі пояснив , що доходи, які Росія буде отримувати від роботи «Північного потоку-2″, вона пустить на ракети, танки і кораблі, від яких будуть вмирати мешканці сусідніх країн.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...