РФ стягує важке озброєння до лінії зіткнення під приводом “тижня бойової готовності”

РФ стягує важке озброєння до лінії зіткнення під приводом “тижня бойової готовності”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

На тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей російські окупанти оголосили “тиждень бойової готовності”.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Loading...

За їхніми даними, командування російських окупаційних військ в ОРДЛО нарощує бойові можливості з’єднань і частин своїх 1-го і 2-го армійських корпусів:

“За єдиним планом бойової підготовки ЗС РФ відпрацьовується висування підрозділів з технікою і озброєнням в райони оперативного призначення. При цьому вживаються посилені заходи для приховування порушень Мінських домовленостей про перебування важкого озброєння недалеко від лінії зіткнення”.

Політолог Станіслав Бєлковський раніше відзначав , що російський президент Володимир Путін не має наміру починати повномасштабний наступ на Україну, завдання Кремля – постійно підтримувати напругу в країні.

А в інтерв’ю виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung президент України Володимир Зеленський заявив , що Росія може зважитися «прорубати» з окупованого Криму коридор на материкову територію України. В такому випадку завуалювати ситуацію «громадянським конфліктом» вже не можна буде, це буде повномасштабна війна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...