Українці оплачуватимуть “судді ЛНР” довічну почесну пенсію

Українці оплачуватимуть “судді ЛНР” довічну почесну пенсію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вища рада правосуддя не звільнила, а відправила у почесну відставку “суддю ЛНР” Наталію Булавіну, що означає, що вона буде отримувати всі суддівські виплати і пенсію з податків, які платять прості українці.

Про це повідомляє DEJURE.

Розслідувачі відзначають, що до окупації частини Луганської області Булавіна працювала головою Краснодонського районного суду, а після – залишилася на окупованій території і працює “головою ради суддів і суддею верховного суду ЛНР”.

У 2017 році Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала звільнити Булавіну. Також Вища рада правосуддя отримала листа від СБУ, в якому говорилося, що Булавіна брала участь в нарадах з обговорення “кримінального та кримінально-процесуального кодексів ЛНР”.

Незважаючи на це, Рада відмовилася звільняти “суддю” за поданням Вищої кваліфікаційної комісії, вирішивши, що СБУ також не надала докази.

В результаті Булавіну  відправили в почесну відставку з багатотисячними виплатами.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України, а також Головне управління розвідки Міністерства оборони України будуть визнані в «ЛНР» терористичними організаціями. З таким зверненням «генеральна прокуратура республіки» має намір звернутися в «Верховний суд республіки».

Також повідомлялося про те, що колишній глава Конституційного Суду України Олександр Тупицький приїжджав до Криму вже після того, як його тимчасово окупувала Росія – в 2016-2017 роках.

Джерело: Народна Правда