В Одесі від наслідків COVID-19 помер народний артист України Микола Завгородній

В Одесі від наслідків COVID-19 помер народний артист України Микола Завгородній
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини/Шоу-бізнес

3 червня в Одесі від наслідків COVID-19 помер народний артист України, соліст Одеського академічного театру музичної комедії Микола Завгородній.

Про це повідомила адміністрація театру.

Loading...

«У колектива Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного велике горе – сьогодні, 3 червня, перестало битися серце улюбленця глядачів, кавалера ордена «За заслуги», народного артиста України Миколи Завгороднього. Більше 2 місяців він мужньо боровся з хворобою, наслідками ковіда. Ми так все сподівалися на його одужання, ми разом так цього хотіли … », – сказано в повідомленні.

В Одесі від наслідків COVID-19 помер народний артист України Микола Завгородній

Микола Завгородній починав свій творчий шлях, закінчивши з червоним дипломом Краснодарське культосвіт училище. Після служби в армії продовжив своє навчання, поступивши в 1975 році в Московський Державний інститут театрального мистецтва імені А. Луначарського. Після закінчення, в 1980 році, випускника ГІТІСу разом з молодою дружиною Наталією Завгородньою запросили в Одеський театр музичної комедії Михайла Водяного.

З перших днів роботи в театрі молодий артист зарекомендував себе як характерний актор. Грав в таких постановках: «Скрипаль на даху», «Гра! Йде гра!», «Граф Воронцов», «Летюча миша», «Бременські музиканти», «Попелюшка», «У джазі тільки дівчата», «Біла акація».

В Україну прибула нова партія вакцини AstraZeneca – ще 705 600 доз вакцини від коронавірусу.

Європейський союз розширив список країн, з якими відкриють кордони в зв’язку з внаслідок поліпшення ситуацією з COVID-19. Тепер в нього додали Японію. Україна в списку країн немає.

Джерело: Народна Правда
загрузка...