Зустріч Зеленського і Путіна: Пєсков розповів про підготовку зустрічі

Зустріч Зеленського і Путіна: Пєсков розповів про підготовку зустрічі
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

На даний момент не відбулося важливих рішень в організації зустрічі президентів України і Росії, як і нормандської четвірки.


Про це заявив прес-секретар президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС .

Loading...

“Ні. Якихось конкретних ділових пропозицій щодо порядку денного такої вагомої цієї події по лінії офісу президента України ми поки не отримали”, – стверджує він.

Чиновник прокоментував заяву Києва планує обговорити тему Криму він сказав, що “це не зовсім корелюється з тим, що сказав президент РФ”.

“Крим, як якась проблема для України обговоренню не підлягає. Його можна обговорювати з точки зору туристичного потенціалу, як російську здравницю для українських громадян, прикордонне співробітництво російських регіонів з сусідніми державами. Але в тому контексті, як це пропонується українською стороною, це обговоренню не підлягає”, – заявив Пєсков.

За його словами, нібито немає і прогресу і з питання організації зустрічі лідерів нормандської четвірки. “Є розуміння, що зустрічі повинні відбуватися. Всі сторони згодні, що повинні продовжувати свою нелегку роботу”, – сказав він.

“Є розуміння, що повинні зустрічатися міністри закордонних справ і повинен пройти і саміт, але треба перед цим зробити “домашню роботу”. Робота триває, але дуже-дуже в’язко”, – сказав Пєсков.

Як ми вже розповідали раніше, президенти США Джо Байден і глава РФ Володимир Путін зустрінуться в Женеві. Їх зустріч призначена на 16 червня 2021 року.

Також стало відомо, що Путін під час можливої зустрічі із Зеленським не обговорюватиме питання приналежності Криму. У Кремлі вважають Крим своєю територією.

Джерело: Народна Правда
загрузка...