Байден відмовився говорити з Зеленським перед самітом із Путіним через рішення щодо “Нафтогазу” – Axios

Байден відмовився говорити з Зеленським перед самітом із Путіним через рішення щодо “Нафтогазу” – Axios
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Білий дім розглядав можливість запрошення президента України Володимира Зеленського в Вашингтон для зустрічі з Джо Байденом перед його самітом з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. На зворотне рішення вплинула зміна керівництва “Нафтогазу”.

Як повідомляють джерела Axios в Білому домі, зміну керівництва державної енергетичної компанії розцінили як відмову Зеленського від зусиль по боротьбі з корупцією:

Loading...

“Джерело в адміністрації розповів, що Білий дім розглядав можливість запрошення Зеленського в Вашингтон перед самітом Байдена з Путіним, але відмовився просувати зустріч після рішення Зеленського змінити керівництво державної енергетичної компанії “Нафтогаз”.

Тим часом президент США Джозеф Байден заявив , що підтримує Європу і її цінності. Він запевняє європейців, що це не зміниться і після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Глава української делегації в тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук вважає , що президенту США Джо Байдена перед зустріччю з російським колегою Володимиром Путіним варто було б поспілкуватися з президентом України Володимиром Зеленським. Хоча б по телефону.

Джерело: Народна Правда
загрузка...