Білорусь може забороняти в’їзд в країну українцям, які воювали на Донбасі – ЗМІ

Білорусь може забороняти в’їзд в країну українцям, які воювали на Донбасі – ЗМІ
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Суд у Волинській області виніс вирок стосовно колишнього українського військовослужбовця. Він намагався незаконно переправити в Білорусь іншого українця, якому відмовили у в’їзді в республіку.

Loading...

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У судовому рішенні йдеться, що чоловік шукав спосіб в’їхати до Білорусі поза пунктами пропуску. Причиною такого рішення стала відмова білоруських прикордонників.

За їх словами, українець нібито “ніс загрозу національній безпеці Республіки Білорусь у зв’язку з проходженням військової служби в Збройних Силах України, зокрема в зоні проведення операції об’єднаних сил на сході України”.

Таким чином, як зазначає видання, Білорусь може заборонити в’їзд на свою територію громадянам України, які служили в ЗСУ і воювали на сході країни.

Як ми вже розповідали раніше, ЄС офіційно заборонив всім білоруським авіаперевізникам використовувати свій повітряний простір.

А також, білоруські силовики затримали двох активістів , які брали участь в акціях після президентських виборів в країні в 2020 році. Їх затримали на кордоні з Литвою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...