Пенсії в Україні підвищать кілька разів: кому перечитають виплати

Пенсії в Україні підвищать кілька разів: кому перечитають виплати
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Пенсії в 2021 році підвищать більш ніж 10 мільйонам українців. Всього на українців чекають 5 хвиль перерахунку виплат.

1 червня
Індексація виплат на 11% для мільйона українців, яким призначили пенсію в 2018-2019 роках, а також для громадян старше 65 років, які отримують мінімальну виплату.

Loading...

1 вересня
Середній розмір підвищення пенсії – 430 гривень, і перерахунок торкнеться тих українців, які постраждали на виробництві (близько 200 тисяч осіб – ред.).

1 жовтня
Нарахування доплати в розмірі 400 гривень пенсіонерам категорії 75-80 років. Після підвищення їх мінімальна пенсія складе 2500 гривень.

1 грудня
Підвищення мінімальної пенсії в Україні до 2600 гривень.

1 січня 2022 року
Підвищення пенсій на 40% для 30 тисяч інвалідів, які постраждали від ЧАЕС. Перерахунок здійснять, якщо Рада затвердить відповідний законопроект у другому читанні.

Як повідомлялося раніше, вища рада правосуддя звільнив, а відправив в почесну відставку «суддю ЛНР» Наталію Булавіна, що означає, що вона буде отримувати всі суддівські виплати і пенсію з податків, які платять прості українці.

Пенсійний вік в Україні планують збільшити до 61 року. «Слуги народу» на чолі з керівником профільного комітету Галиною Третьякової зареєстрували відповідний законопроект.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...