“Північний потік-2”: Зеленський розповів про неприємні сюрпризи від США

”Північний потік-2″: Зеленський розповів про неприємні сюрпризи від США
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що рішення США щодо санкцій проти будівництва “Північного потоку-2 ” його здивувало.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю Axios.

Loading...

Як відомо, Держдепартамент США ввів санкції проти чотирьох суден і чотирьох юридичних осіб, які мають відношення до прокладання російського газопроводу «Північний потік-2». При цьому там не наважилися вводити нові обмежувальні заходи проти компанії Nord Stream 2 AG (займається будівництвом газопроводу) і її керівника Маттіаса Варніга (союзник російського президента Володимира Путіна). Більш того, в ЗМІ була інформація про те, що Білий дім нібито може взагалі відмовитися від санкцій проти “Північного потоку-2”, адже Джо Байден не бажає ставити під загрозу свої відносини з Німеччиною через російського трубопроводу.

Зараз Зеленський говорить, що дізнався про рішення США щодо санкцій зі ЗМІ, а не від представників Вашингтона. Він запропонував президенту США Джо Байдену зустрітися до його переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним:

“На жаль, це точно не направлено на підтримку України. Тому я сказав, що дійсно був здивований. Я справді думав, стосовно “Північного потоку-2″, що США, скажімо так, залишалися останнім оплотом”.

На його думку, тільки США здатні зупинити будівництво газопроводу.

Зеленський також додав, що отримав прямі сигнали з приводу “Північного потоку-2” в ході телефонних переговорів з Байденом. Він додав, що експерти вважають Джо Байдена президентом, який добре розбирається в українських питаннях.

“Я кілька разів використовував слово “здивований”, тому що я дійсно був здивований кілька разів. Крім рішення США, другим сюрпризом було те, що я дійсно дізнався про це через пресу”, – сказав Зеленський.

Президент України не очікував, що “кулі до цієї зброї можуть бути надані такою великою країною, як США”. На думку Зеленського, рішення Вашингтона може послабити довіру українців до США.

Володимир Зеленський запропонував Джо Байдену провести переговори перед зустріччю американського президента з російським.

Напередодні посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі заявив , що доходи, які Росія буде отримувати від роботи «Північного потоку-2″, вона пустить на ракети, танки і кораблі, від яких будуть вмирати мешканці сусідніх країн.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...