Російський оппозиціонер Гудков пояснив, через що втік до України

Російський оппозиціонер Гудков пояснив, через що втік до України
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Російський опозиційний політик і екс-депутат Держдуми Дмитро Гудков зізнався, за яких умов втік з Росії в Україну.

В ефірі “Реальна політика з Євгеном Кисельовим” на телеканалі “Україна 24” він заявив, що з Росії його “видавили”, взявши його тітку в заручники і, погрожуючи іншим родичам:

Loading...

“Мене не відпустили. Мене видавили. Напевно, я б залишився, але вони взяли в заручниці мою тітку, 60-річну жінку, яка постраждала разом зі мною”.

За його словами, його родичку тримали в СІЗО дві доби з жінкою, яка скоїла вбивство:

“Якщо я як політик готовий до різного роду ризиків, вона немає, звичайно”.

Гудков додав, що на нього намагалися щось знайти, але не змогли, оскільки він “займався або журналістикою, або політикою, ніяким бізнесом не займався”.

Батьків він вивіз із країни ще в 2019 році, а місяць тому у нього була зустріч з високопоставленим людиною, він сказав, що “будуть рити на родичів”.

“Нам надійшли погрози, що будуть працювати по моєму братові, якого я сьогодні теж вивіз. Залишилися дружина і маленька дитина, але я не думаю, що вони вже опустяться до такого, щоб ними займатися”, – сподівається Гудков.

За його словами, поки він виїхав тимчасово, щоб мінімізувати ризики для своїх родичів.

Як відомо, що Дмитро Гудков 1 червня були затриманий за підозрою в заподіянні майнової шкоди, а потім раптово відпущений. Напередодні він приїхав в Україну, заявивши, що не має наміру поки повертатися на батьківщину. Адвокат Гудкова повідомляв, що йому присвоєно статус підозрюваного і його збиралися затримати до суду. Також була затримана і отримала статус підозрюваної тітка політика Ірина Єрмілова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в російських в’язницях незаконно утримують 9 цивільних журналістів з окупованого Криму.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...